Product image 1

Product image 2

Product image 3

Product image 4

Product image 5

Product image 6

Product image 7

Product image 8

Product image 9

Product image 10

Real Meal (2-Pack)
Regular price
$116.98
Sale price
$129.98
Unit price per
Bundle two and save $13.00.
Perfect if you want to try two different flavors, or if you want to go deeper on your favorite flavor. This bundle reduces your cost per bag by $6.50 making your cost per serving for a per 200 calorie meal only $1.95.
Use the bundle pricing along with Subscription discounts for even more savings.
Reviews
Customer Reviews
Based on 1 review
Write a review